Anasayfa / ALLAH (cc) / Ankara’da patlama ve teröre lanet
imanilmihali.com

Ankara’da patlama ve teröre lanet

Ankara’da patlama ve teröre lanet

10 Ekim 2015 tarihinde saat 10:00 sularında Ankara’da, gar yakını miting alanında meydana gelen patlamada şimdilik 86 vatandaşımız hayatını kaybetti, 186 vatandaşımız da şimdilik yaralı.

Bu menfur saldırıyı lanetliyor ve hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.

Rabbim, hayatını kaybeden vatandaşlarımızı inşallah şehitler mertebesine kabul eylesin!

Rabbim yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar nasip eylesin!

Rabbim bu terör belasını yapan, planlayan, teşvik eden, göz yuman, ihmali olan, olmasını dileyen, terörden nasiplenen, terör ile canlar yitirilirken haksız dünyevi çıkarlar sağlamaya niyetlenen herkesin akibetini karanlıkların en koyusu eylesin!

Rabbim toplumsal huzur ve barış için cihad maksadıyla alana doluşan, masum, silahsız, ölümü hak etmeyen kullarına ölümü reva gören, ölümlerden kendisine paye çıkartanları cehennem zindanlarına mahkum etsin!

Rabbim, terörü yapan, destekleyen, sessiz kalarak güçlendiren tüm kesimleri hem bu dünyada hem ahirette cezaların en ağırı ile cezalandırsın!

Ey Allah’ın kulları!

Allah adına cihad, Allah’ın razı olacağı eylemle, Allah’ın razı olacağı dava uğruna mücadele etmek, şeytana, haksıza, kötüye, zalime karşı koymaktır. Cihad adına bugün insanları katledenler asıl Allah adına cihad edenleri öldürmüş ve Müslüman öldürdüğü için de cehennemlerde iblise arkadaş olmuştur.

Ey iman edenler!

Türk ve İslam bilincine uzanan bu hain ellerin; siyon yılanıyla beslenen, dünyevi yaşamı seçen, ahiretten nasibi olmayan, kafirler ve müşrikler sürüsünün kanla kirlenmiş elleri olduğunu artık anlayın! Ortadoğu’yu kan gölüne çeviren, terörü Müslüman ülkelere musallat eden, mazlumu ölümle tehdit eden bu hainler ne Türk’tür ne Müslüman!

Dualarınızı Allah yolunda cenk edenlere, cihad edenlere, bu yolda hayatını, varlığını koyanlara bahşedin.

Lanetlerinizi de bu kirli kanla beslenen, siyasi, ekonomik, kültürel, makamsal çıkar bekleyenlere yönlendirin!

Rabbim bu olayda, ihmali olanları da, ihmale göz yumanları da, icra edenleri de, icraya sessiz kalanları da, haberi olanları da, engellemeyenleri de, sevinenleri de, artık Türk ve Müslüman olmak ne demek – dünyanın kurtuluşu Anadolu İslam’ında yatar gerçeği ne demek anlamayanları da, Türklük ve İslam’ı ortadan kaldırmaya gayret edenleri de bildiği gibi, ahdettiği gibi eylesin!

Rabbim Yüce Türk Milletine, İslam denen muazzez dine tabi imanlı kullarına, sabırlar, şifalar, idrakler, hayırlar nasip eylesin!

Amin!

Ankara’da patlama ve teröre lanet

Bu yazıyı okudunuz mu?

Kur'an

Kur’an üzerine yeminleşmek – Mübahale

Kur’an üzerine yeminleşmek – Mübahale “Sana (gerekli) bilgi geldikten sonra artık kim bu konuda seninle ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir