Anasayfa / Global siyonizm / Avustralya
imanilmihali.com

Avustralya

Avustralya için ayrı bir paragraf açmak icap eder ki Kudüs, İstanbul ve Wuhan şehirleri gibi konu detayının satır aralarında bu kıtaya sıkça rastlanmaktadır. Kanaatimizce burası küresel siyonizm için gözlerden uzak ciddi planlardan birisidir ve halen o tenha yerleşimde ciddi hazırlık ve üretim yapılmaktadır.

Siyonistlerin Newman bölgesindeki on yıl ve 250.000 kişiye ev sahipliği yapacak halen altın ve tohum depoladıkları mağaraları kuzey batıda hazırdır. Tamamen madeni (demir madeni) özellikli bu mağara, radarlarla dahi tespit edilemez haldedir ve sakinleri olası III ncü dünya savaşı esnasında buraya saklanmak, savaş sonrası ortaya çıkıp doğal tohumlar ve altınlarla birlikte ‘Her son yeni bir başlangıçtır’ demeyi planlamaktadırlar.

Güney doğuda yer altında taş yontması şeklinde (bilinen) şehirler vardır. Yine güney doğu ucunda Solomon adaları hem muhtemel Süleyman hazinelerinin olduğu yerdir, hem bir söylentiye göre Deccal’ı (ve muhtemel Mesih’i) hazırladıkları yerdir. Halen Solomon adalarının bir kısmını önce dünya mirasına sonra da kritik dünya mirasına boşuna aldırmamışlardır. Keza kıtanın el değmemişliği ve Amerika kıtasının ilk haline olan benzerliği, dünyanın geri kalanından tecrit edilmiş olması, nükleer saldırı ve salgınlardan uzak ve korunaklı olması orayı siyonlar için ideal bir YENİ DÜNYA haline sokmaya yeterlidir. En azından tahliye ve sığınma yerleri orası olacaktır. Üstelik tahmin doğruysa Atlantis kıtası (!) hayallerine de en çok burası uymaktadır. Dahası muhtemel bir savaşta kullanacakları klonlanmış asker üretim çabalarına da burada devam etmektedirler.

Muhtemel yerleşme veya kriz anında tahliye yeri olması muhtemel geniş ormanlara sahip kıtanın aylar süren yangınlarının, sadece 5G’nin zararını artırmak için olmadığı, küresel ısınmayı körüklemek amacı da taşıdığı malumdur. Peki bu kıtanın şeytan için yeni Atlantis olma ihtimali nedir?

Daha kim bilir bilmediğimiz neler vardır? Yeraltı madenlerinin çoğu el değmeden duran kıtada cereyan eden son yangınları da dikkate almak lazımdır ki zaten tenha olan nüfus yoğunluğu bazı kesimlerde neredeyse sıfırlanmıştır. Dahası goyim gördükleri aborjinler onlar için tehlike arz etmeyecek, Kızılderilileri katlettikleri gibi onları da kısa sürede halledebileceklerdir. Toprak teminini satın alarak halletseler de çok yekun tutmayacaktır. (Sanırız bunu da Filistin topraklarına sızarken yaptıkları taktikle yapacaklardır.) Avustralya’nın şeytan için bir diğer kıymeti de şeytanı Doğu’da kabul eden kabalist ve masonların inancında yatmaktadır. Güneş sabah ilk kez Yeni Zelanda ve Avustralya’ya doğmakta, yeni yıla ilk onlar girmektedir. Yani en doğu onlardır.

Bu yazıyı okudunuz mu?

Globalizm

Global veya küresel demek tüm yeryüzünü, içindekilerle, altındakilerle, üstündekilerle bütün olarak kaplayan demektir. Siyasi ve ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir