Anasayfa / AHİR ZAMANLAR / Gazze’de yaşananlar
imanilmihali.com
Gazze'de yaşananlar

Gazze’de yaşananlar

Gazze’de yaşananlar

İnternet arama çubuğuna İsrail katliamı yazarsanız karşınıza 15.500.000, yahudi katliamı yazarsanız 2.700.000, katledilen yahudiler yazarsanız Holokost (Yahudi Soykırımı) 345.000 sonuç çıkar.

Katleden yahudiler yazsanız dahi karşınıza çıkan 216.000 sonuçta hep zavallı (!!!) yahudilerin nasıl katledildiğini okursunuz.

Müslüman katliamı yazarsanız da 27.300.000 sonuç çıkar ve bunlar Arakan, Burma, Srebrenitsa, Doğu Türkistan, Myanmar ile alakalıdır. Kudüs katliamı derseniz de 9.980.000 sonuç alırsınız.

Bunları yazmamızdaki sebep ise şudur; 

1. Siyonizm ve Müslüman düşmanlığı o denli büyük ve kuvvetlidir ki yahudi ve katliam kelimelerini yan yana dahi getirtmez.

2. Yahudi ve katliam yan yana gelirse bu yazılarda mağdurlar yahudilerdir ama zalim yahudilerden asla bahsedilmez.

3. Müslüman katliamlarında otuz milyona yakın sonuç varken hiç birinde ortadoğu yahudi mezalimi geçmez.

4. Kudüs katliamı derseniz karşınıza yine yahudiler değil İsrail çıkar. Yani teröre verilmiş cevap ve devlerlerarası sorunlar ama asla dinler çatışması değil!

5. İnternetteki yahudi kelimeleri hep mazlum, israil kelimeleri hep devasa askeri gücü olan dilediğini yapan ülke anlamında kullanılır ki caydırıcı olsun.

İşte siyonizm tam olarak budur ve israiliyat bu kadar güçlüdür.

İman sahiplerine bu vebal ve çaresizlik ile ilgili sorulacak onlarca soru vardır başlıcaları ise şunlardır;

1. Ortdoğu kan gölüne dönerken, ayaklanmalar, darbeler olurken İsrail’in adı neden yoktur?

2. Yahudilerin Kudüs sevdasının ardındaki gerçek nedir?

3. İslam alemi neden bir ve birlik değildir?

4. Gazze ve Kudüs olaylarında hep İsrailin adı geçerken yahudi adı neden kullandırılmaz? Müslüman katliamı neden İsrail’le yan yana anılmaz?

5. Dünya yahudilerin asıl maksadını ne zaman görecektir?

6. Kur’an mü’minleri Museviliğe dahi düşman siyonist yahudiliği ne zaman idrak  edecektir?

7. İsraille alakalı herşeye komplo teorisi etiketi yapıştırmaya meraklı cahil ve gafil müslüman orduları daha ne kadar Kur’an’ı görmezden gelecektir?

8. Ülkemizin bugünkü haline en büyük sebep hangi anlayış, ülke veya düşmanlıktır?

9. İslam’ın göz yaşlarından kim sorumludur?

Yukarıdaki ilk gruplama (5 madde) yahudilerin muazzam (!) başarısı ve siyonistlerin dünyayı yönetebilme zaferinin ispatı,

İkinci gruplama (9 madde) İslam aleminin Kur’an’dan uzaklığının, aklı reddedişinin, iman kardeşliğini tesis edemeyişinin, şeytanın ahdini bilmeyişinin, iman etmeyişinin, Allah yolunda mücadele edemeyişinin, İslam olamamasının ispatıdır.

Bundan öte söz söylemeye de gerek yoktur.

Davulla zurnayla Kudüsü başkent yapacağını duyuran, BM kararını tanımayacağını açıklayan, ABD’nin öncülüğünde icraya geçen, Vadedilmiş toprakların ilk parseline oturan, Süleyman mabedini hayata geçirmeye çalışan ve çok yakında deccal ve mehdiyi de sahneye sürecek olan siyonist israil karşısında; İslam aleminin paraya tutsak, petrol gelirleriyle Bodrum’da düğünler yapan Kralları, sessiz ve çaresizdir çünkü tamamına yakını satın alınmıştır, işbirlikçidir, din, insan hakları ve özgürlükler umurunda değildir, aklı kullanmaktan acizdir.

Bunca müslüman kan ve göz yaşına rağmen, hala katleden değil katledilen yahudileri konuşuyorsak, Allah’ın “cehennemi insan ve cinlerden dolduracağım ahdi” boşuna değildir!

İman, elle, dille hiç olmazsa kalple zulme karşı gelmektir.

Ramazanın hemen arifesinde İslam alemine yapılan bu saldırıların sadece milliyetleri, toprak sınırlarının değişmesini, konsolosluk binasının taşınmasını hedef aldığı sanılıyorsa, saldırı ve hamlelerin ardında İslam düşmanlığı ve İblisin ahdi anlaşılamıyorsa … vah bize vahlar bize!

Bu yazıyı okudunuz mu?

DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI’NIN KURULMASI

DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI’NIN KURULMASI

DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI’NIN KURULMASI 3 Mart 1924’te 429 sayılı kanunla Şeriye ve Evkaf Vekâleti kaldırılıp ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir