Anasayfa / Global siyonizm / Siyonizmin nüfus azaltma gayretleri
imanilmihali.com
Siyonizmin nüfus azaltma gayretleri

Siyonizmin nüfus azaltma gayretleri

Dünyanın nüfusu halen 7,4 milyardır. Bu rakamın 2100 yılında 11,2 milyara ulaşması beklenmektedir. Gaye; bu nüfusu 500 milyona düşürmektir. Artan nüfus çift yönlü olarak hem siyonizm hem de küreselciler için bir meseledir. İkilem sayılabilecek mahiyette bu güçler, işine gelen ülkelerde (şimdilik) niteliksiz nüfus artışını desteklemekte, diğer yandan dünya genelinde nüfusun azalmasına çalışmaktadır. Niteliksiz nüfus artışı büyük bir yük ve külfettir ama bu nüfustur ki cehalet ve açlıklarıyla iktidarlara destek ve güç verir. Dahası günü geldiğinde savaştırılacak, yedek parça yapılacaklar da bunlardır.

Türkiye için fazla çocuk teorisi müstakbel Ortadoğu savaşı için şarttı. Lakin şimdi o tehlike azaldığı aksine nitelikli iş gücü ihtiyacı arttığı için yakında bu teşvikin yok olduğu görülecektir. Yani 500 milyondan ülke payına düşen 83 milyon değil maalesef en fazla … 10 milyondur. Karşınızda duran birini öldürmek zordur, herkes yapamaz. Ama bu işi sizin adınıza bir başkası yaparsa veya mesela bir düğmeye basarak ya da bir virüsü salarak öldürürseniz ölen sayısı çok olsa da vicdanınız çok kanamaz. İşte küreselcilerin nüfusa etki edişi böylesine uzaktan, yavaş ve topludur.

Georgia Guidestones anıtı, ABD Georgia eyaleti, Elberton şehrinde yer alır, 6 granit taştan oluşur. Taşlar üzerinde 8 modern ve 4 antik dille yazılı on (masonik) ilke yer alır. 4 taş farklı yöne bakarken, ortadaki sütun tepedeki taşı taşır. 5,47 m yüksek ve 108 ton olan abide 22 Mart 1980 tarihinde dikildi. Yapanı belli, sahibi belli değildir. Yazıtın 6 metre yanında ise gömülü vaziyette (zamanı geldiğinde açılacak) bir zaman kapsülü vardır. Bu ilkelerden birincisi şöyledir; “İnsan nüfusunu 500 milyonun altında, doğayla değişmeyen bir dengede olacak şekilde sabit tut.” 500 milyon rakamı işte bu anıttan çıkmış, daha doğrusu bu anıt ile insanlığın vurdumduymaz gözlerine sokulmuştur.

Dünya genelinde akıllılar, aydınlar, dini ve yaşamı tercüme edebilenler, doğum kontrolüne yöneldiği (prezervatif kullandığı) içindir ki bugün ortalık sınırsızca üreyen yobaz ve cahillerle doludur. Çünkü cinsel dürtülerini dahi Allah’tan bilen bu cahil kitlenin derdi imanı, bacak arasını tatmin etmektir. Aynı kesim Peygamberimizin bizzat kullandığı dışarı boşalma hadisesini bile din dışı sayabilecek cesarettedir. Oysa İsra suresi 31 nci ayet, doğum kontrolünü değil, kız çocuklarının diri diri toprağa gömülmesini yasaklar. Tekasur yani çoklukla övünme ise büyük günahlardandır. Dinen kürtaj yasak ve haram, rahime düşmeden tedbir yani sahih hadis ile bildirilen azil mubahtır. Evleniniz emri de evlenmeme yeminine karşı söylenmiştir, ruhbanlaşmama emridir.

Öldürmek sorundur, savaş yoluyla bile olsa bedeli ağırdır. Bunun yerine barışçı, sempatik (!) olan öldürme yolu – nüfus azaltma yolu kısırlaştırma, kanser ve kalp hastası yapma şeklindeki müdahalelerdir. Bunun alanı da biyoloji ve sağlıktır. Siyonizm bu sebeple her şeyden önce bu iki alana yatırım yapmış, kurulları ele geçirmiştir.

Bu yazıyı okudunuz mu?

Globalizm

Global veya küresel demek tüm yeryüzünü, içindekilerle, altındakilerle, üstündekilerle bütün olarak kaplayan demektir. Siyasi ve ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir