Anasayfa / Global siyonizm / Yarının dünyası
imanilmihali.com

Yarının dünyası

İblisin yeni dünya hayali ile kast ettiği düzen, küresel – tek hükümetli, dinin tarumar edildiği, mevcut ve hak olan yaşam tarzının tam tersinin din ve ahlak olarak yerleştiği, imanlıların köle, imansızların şef yapıldığı, zalimlerce yönetilen adaletsiz bir az nüfuslu yaşam formudur. Bu formda kendisi lider ve ilah olacak, şirk dini yeryüzüne egemen kılınacak, tüm doğrular şeytanların dilediği istikamette kabul görecektir. Tepede yönetici on aile, yanlarda hahamlar ve masoncuklar, Yahudilerden oluşan seçkinler daha altta olacaktır. En yüce taht ise iblisindir.

Seçkin ırk ve şeytanlık temasına sahip bu düzende sihir ve büyü dahil her türlü musibet serbest, ayıpsız-sınırsız ahlaksızlık genel kaide olacaktır. Bu düzen tarih içinde sayısız kez denenmiş şeytani erektir ve yeni değildir. Bu düzende yer altında, pis ve zor işlerde çalıştırılacaklar da olacaktır ve bunlar … Yahudi olmayanlardır, goyimlerdir. (Hristiyanlar dahil köle olacaktır.)

Bu krallığın manevi merkezinin Kudüs ve Süleyman mabedi olması ihtimali yüksektir lakin bu yetecek midir? Gelecekte iklim değişikliği ile YEŞİLLENECEĞİ düşünülen bu toprakların, petrolsüz yıllardan sonra İblis için önemi henüz net değildir ancak şayet plan buysa şimdi hazır olun çok ciddi bir iddiada bulunmak gerekir; Planlanan tarihte (2023-2025, en geç 2045) Kudüs’ün cennet yeşilliğine sahip olması (bol yağış alması) için, küresel ısınma teşvik edilmekte ve buzulların erimesine çalışılmaktadır. Bizlerce Küresel ısınmayla mücadele adına verilen tüm uğraşlar aksine ısınmayı körükleme gayretleridir. Yani Greenpeace adlı karşı davaların siyonist vakıflarca desteklenmesi bu ihtimali sıcak tutmaya yeterlidir. Bu arada küresel ısınma ile gelecek bir büyük felakette eriyen buzullar altında canlanacak ve dünyanın alışkın – bağışık olmadığı bakterilerden doğan salgın hastalıklar olacaktır! Bu ise sözde doğal yolla nüfusun azaltılması demektir. Corona’da bir ihtimal o bakterilerin provasıdır.

Şeytanlar, Yüce Allah’ın her türlü insan zulmünü dikkate alarak dünyayı ve atmosferi mükemmel yeterlilikte yarattığını, medeniyetten kaynaklanan hasarın bu yapıya zarar veremeyeceğini elbet bilmektedir. Yani hiç uğraşmasalar bile dünya ekolojisi kendisini uygun hale getirecektir. Ancak…

Ormanları yakarak, okyanuslardaki oksijen üreten mahlukata yaşam şansı vermeyerek karbon yüklü yaşamı yaratan kendileridir. Dahası fabrika bacalarıyla, nükleer denemelerle, bilmediğimiz daha nice usulle atmosferi ısındıran onlardır. Ayrıca ozon tabakasını tamir etmek adına 143 ülkeden aldıkları imza ile durmaksızın ilaçlama yapmaktadırlar. O ilaçların ne olduğunu ise bilen yoktur. Bu da bizi kötü düşünmeye sevk eder. Onların dünya insanlığının hayrına çalıştığına inanmaksa kargaları bile güldürür.

Küresel üst akıl sahiplerinin servetleri ile talan ettikleri doğa, tabiatın kendisini yenileme hızından yüksektir. Bu sebeple de Allah’ın gazabı insanlık üzerine olmaya devam edecek, doğa insanı açlıkla, hayvan sürüleriyle ıslah edecek, cezalandıracaktır. Bu belalar ise aslında nüfus azaltmak için akıl sahiplerinin aradığı fırsattır. Sırf bu sebeple bile tarım önemlidir, kendine yeterli ülke olmak kaçınılmazdır.

Bu yazıyı okudunuz mu?

Globalizm

Global veya küresel demek tüm yeryüzünü, içindekilerle, altındakilerle, üstündekilerle bütün olarak kaplayan demektir. Siyasi ve ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir